Top
Masz pytania? Napisz do nas! – Szwedzki Stół Filmowy
fade
3205
page-template-default,page,page-id-3205,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.3.6,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-type2,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Skąd wziął się Szwedzki Stół Filmowy?

Trochę z przypadku, chociaż jak wiemy, nic do końca nie dzieje się w ten sposób. Głównie z tęsknoty. Za Szwecją, wszystkim, co z nią związane i tym, co tak bardzo zapadło nam w pamięć – klimat, krajobraz, ludzie, no i wiadomo, kex choklad!

Szwedzki Stół Filmowy umożliwia nam  przede wszystkim realizowanie naszych pasji, pozwala na bycie bliżej szwedzkiej kultury. Dlatego organizujemy i współorganizujemy wydarzenia związane z Północą, prowadzimy fanpage na Facebooku i Instagramie, a wszystko po to, żeby tą pasją zarazić jak najwięcej z Was! Zaczęło się od filmu, ale teraz serwujemy znacznie więcej. Na stronie i w naszych social mediach będziecie też mogli przeczytać o nowościach ze świata skandynawskiego designu, literatury i muzyki. 

 
Zapraszamy do uczty! Vi ses!
Kinga och Diana
Masz pytania? Napisz do Nas!
szwedzkistolfilmowy@gmail.com